Küpeşte Korkuluk

Küpeşte korkuluk, küpeşte nedir, küpeşte merdiven korkuluğu, camlı küpeşte.

Küpeşte korkuluk, küpeşte nedir, küpeşte merdiven korkuluğu, camlı küpeşte.

Küpeşte korkuluk, küpeşte nedir, küpeşte merdiven korkuluğu, camlı küpeşte.

Küpeşte Korkuluk; merdivenlerde, balkonlarda, teraslarda ve yapıların bazı alanlarında güvenliği sağlamak ve estetik bir görünüm sağlamak için yapılan korkuluk modelidir. Alüminyum küpeşte korkuluk ve paslanmaz küpeşte korkuluk, en çok tercih edilen malzeme türleridir.

Çelik konstrüksiyon alanında gelişen teknoloji ve mimari alt yapı sayesinde hem sağlam hem de dekoratif ve estetik korkuluklar yapılabilmektedir. Küpeşte korkuluklar kendi tesislerimizde modern makineler ile ve kendi uzman ekibimiz tarafından üretilmektedir.

Küpeşte korkuluk modelleri, camlı küpeşte, küpeşte merdiven korkuluğu.

KÜPEŞTE KORKULUK MODELLERİ

Küpeşte korkuluk modelleri, kullanılan malzemeye göre çeşitlilik göstermektedir. En yaygın tercih edilenler alüminyum küpeşte ve paslanmaz çelik küpeşte modelleridir. Ayrıca bunlarla birlikte kullanılan camlı küpeşte modelleri de vardır. Bunların dışında ahşap ve pleksi gibi malzemeler de küpeşte korkuluklarda kullanılabilmektedir.

Alüminyum Küpeşte Korkuluk

Alüminyum küpeşte korkuluk, en yaygın kullanılan korkuluk modellerinden biridir. Ekonomik olarak uygun olması, paslanmaya karşı dayanıklı olması ve kolay montaj imkanı sağlaması başlıca tercih sebeplerindendir diyebiliriz. Diğer özelliklerine de kısaca değinecek olursak;

  • Bakım gerektirmez.
  • Çok çeşitli modellere sahiptir.
  • Yangın durumunda ısıya karşı dayanıklıdırlar.
  • Farklı renk alternatiflerine sahiptirler.
  • Cam, ahşap ve pleksi gibi malzemelerle kullanılabilirler.

Paslanmaz Çelik Küpeşte Korkuluk

Paslanmaz çelik küpeşte korkuluk, sağlam olması, çok çeşitli motiflerle üretilebilme imkanı olması ve uzun ömürlü bir malzeme olduğu için en çok tercih edilen diğer bir korkuluk modelidir. Ayrıca çelik malzeme, modern ve estetik görünümünden dolayı da oldukça rağbet görmektedir. Genel olarak sağladığı avantajlar şu şekildedir;

  • Bakım gerektirmez.
  • Modern ve estetik görünüm katar.
  • Sınırsız desen seçeneği sunar.
  • Sağlam ve uzun ömürlüdür.
  • Çevresel faktörlerden etkilenmez.

Camlı Küpeşte Korkuluklar

Camlı küpeşte korkuluk, tüm malzemelerle birlikte kullanım imkanına sahip olduğu için ve estetik görünüm sağladığı için tercih edilen bir modeldir. Cam kırılganlığı olan hassas bir malzeme olduğu için projenin tasarım, üretim ve montaj gibi tüm süreçleri alanında uzman kişilerce yapılmalıdır.

Balkon küpeşte korkuluk, balkon alüminyum korkuluk, balkon çelik korkuluk.

BALKON KÜPEŞTE KORKULUK

Balkon Küpeşte Korkuluk; kullanılan çelik malzemenin sağladığı güven duygusu ve modern görünümünden dolayı tercih edilen balkon korkuluklarıdır. Balkon küpeşte korkulukları, tüm yapılara uygulanabilen, uzun ömürlü ve paslanmaz ürünlerdir.

Balkon korkulukları, dış görünüm alanı olduğu için yapıların imajı açısından oldukça önemlidir. Modern ve estetik görünüm arayanlar için küpeşte korkuluklar iyi bir seçenektir. İhtiyaç ve zevkinize göre farklı modeller seçebilme özgürlü sunar.

Küpeşte merdiven korkuluğu, camlı küpeşte, camlı korkuluk.

KÜPEŞTE MERDİVEN KORKULUĞU

Küpeşte Merdiven Korkuluğu, estetik ve şık görünümünden dolayı, bu korkuluk modelinin en çok kullanıldığı alanlardır. Küpeşte merdiven korkulukları ev, iş yeri, restaurant, otel, alışveriş merkezi gibi yapılar başta olmak üzere iç ve dış tüm ortamlarda tercih edilen ürünlerdir.

Küpeşte merdiven korkuluk modelleri oldukça çeşitlidir. Küpeşte korkuluklar sade ve estetik görünümü ile mekanın dekoruna uyum sağlar ve gösteriş katar. Kullanılan çelik malzemenin son derece dayanıklı olması ve çevresel faktörlerden etkilenmemesi en önemli tercih sebeplerindendir. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz merdiven korkuluk modelidir.

Küpeşte Korkuluk Fiyatları

Küpeşte Korkuluk Fiyatları; korkuluğun büyüklüğüne, uygulanacağı alana, kullanılacak malzemeye ve modele göre farklılık gösterebilmektedir. Küpeşte korkuluk fiyatları belirlenmeden önce yerinde keşif çalışması yapıyor, talebinizi projelendirerek size fiyat teklifi sunuyoruz. Güncel fiyatlar ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Tüm sorularınızı uzman ekibimize danışabilir ve ihtiyacınız olan küpeşte korkuluklarla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

10 yıllık tecrübemizle, imalattan montaja tüm süreçleri kendi tesisimizde, modern makinelerimiz ve kendi ekibimizle yürütmekteyiz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Katalog
Teklif Al
close slider

FİYAT TEKLİFİ AL

Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
EvetHayır