Pencere Korkulukları

Pencere korkuluğu, ferforje korkuluk.

Pencere korkuluğu, ferforje korkuluk.

Pencere korkuluğu, ferforje korkuluk.

Pencere Korkulukları; güvenlik amacı ile kullanılmakla birlikte, estetik ve şık görünümünden dolayı süsleme amacıyla da tercih edilen ürünlerdir. Genellikle hırsızların kolay girebileceği alt katların camlarında, balkon cam ve kapılarında kullanılmaktadır. Demir pencere korkuluğu, çelik pencere korkuluğu gibi yapılan malzemeye göre çeşitlilik göstermektedir.

Pencere korkulukları, genellikle yapı içerisinde bulunan merdiven korkuluğu, balkon pencere ve kapı korkuluğu ile aynı modellerde yapılmakta ve mekanın dekoruna uyum sağlamaktadır. Mekanın yapısına göre klasik korkuluklar ya da ferforje korkuluklar tercih edilebilmektedir.

Pencere korkuluk modelleri, ferforje pencere korkuluk modelleri.

PENCERE KORKULUK MODELLERİ

Pencere korkuluk modelleri, uygulanacağı alana ve kullanılan malzemeye göre çeşitlilik göstermektedir. Mekanın yapısına göre çok farklı ihtiyaçlar doğabilmektedir. Belirli sabit modeller bulunmakla birlikte, mekanın dekoruna ve zevkinize göre özel tasarımlar da yapılabilmektedir.

Pencere korkuluk modellerinde özel tasarım ve özel imalat fırsatı sunuyoruz. Aspa Çelik firması olarak sizin ihtiyacınıza, zevkinize ve mekanın dekoruna uyum sağlayacak modeller tasarlıyor ve projelendirerek size sunuyoruz. Beğendiğiniz her türlü pencere korkuluk modelini üretebileceğimiz gibi, özel tasarımlar da imal etme kabiliyetine sahibiz.

Ferforje pencere korkuluğu, pencere korkuluk demiri.

FERFORJE PENCERE KORKULUĞU

Ferforje pencere korkuluğu, çelik ya da demirin yüksek ısıya maruz kalarak, dövülme işlemi esnasında şekil verilmesi ile oluşturulan ürünlerdir. Ferforje işlemi bir sanat olarak tanımlanabilir. Bu korkuluklar güvenlik amacı ile kullanılmakla birlikte, estetik ve şık görünümünden dolayı süsleme amacıyla da tercih edilmektedir.

Çelik ve demir pencere korkulukları, modern makinelerde müşterinin ihtiyaç ve zevkine göre özel motifler tasarlanarak üretilmektedir. Ferforje cam korkulukları, müşterinin talebine göre pencere dışına veya iç kısmına monte edilebilmektedir.

Pencere korkuluk fiyatları, pencere korkuluk demiri fiyatları.

PENCERE KORKULUK FİYATLARI

Pencere korkuluk fiyatları; proje tasarımı, kullanım alanı, malzeme miktarı vb. proje detaylarına göre farklılık göstermektedir. Pencerenin büyüklüğü ve ölçüleri fiyatlandırmayı etkileyen başlıca unsurlardır. Güncel fiyatlar ve tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilir, uzman ekibimize tüm merak ettiklerinizi danışabilirsiniz.

10 yıllık tecrübemizle, imalattan montaja tüm süreçleri kendi tesisimizde ve kendi ekibimizle yürütmekteyiz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Katalog
Teklif Al
close slider

FİYAT TEKLİFİ AL

Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
EvetHayır