Alimak Kapıları

Alimak kapıları, inşaat asansörü, inşaat yük taşıma.

Alimak kapıları, inşaat asansörü, inşaat yük taşıma.

Alimak kapıları, inşaat asansörü, inşaat yük taşıma.

Alimak; inşaatlarda cephe asansörlerinin güvenli bir şekilde insan ve yük taşımasını sağlayan iş güvenliği sistemidir. Aslında “Alimak” İsveç’in ünlü cephe asansörü markasının adıdır. Ancak, nasıl kullandığımız kağıt mendiller “selpak” markası ile özdeşleştiyse, inşaat sektöründe kullanılan bu cephe asansörleri de alimak markası ile özdeşleşmiştir.

Alimak kapıları; alimakların güvenli kullanımı açısından oldukça önemlidir ve iş sağlığı ve güvenliği kanununa göre kullanımı zorunludur. Olası iş kazalarının önüne geçmek ve iş güvenliğini sağlamak açısından kullanılan malzeme ve uygulanan teknik son derece önemlidir. Alimak kapıları, alimak boşluklarının olduğu yere inşa edilmektedir ve sadece yetkili kişiler tarafından kullanılması gerekmektedir.

Alimak kapı imalat üretim, alimak fiyatlari, inşaat asansörü, inşaat yük taşıma.

ALİMAK KAPI İMALATI

Aspa Çelik firması olarak, alimak kapı imalatı ve montajını sağlıyoruz. Alimak kapıları ile ilgili sorularınız için bizi arayabilir, merak ettiğiniz her şeyi uzman ekibimize danışabilirsiniz. Güncel alimak kapı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • İstenilen ölçüde üretilebilmektedir.

  • Hızlı üretim ve montaj imkânı sağlar.

  • Birinci sınıf dayanıklı malzeme kullanılır.

  • İş sağlığı ve güvenliği kanuna uygun üretilmektedir.

 

Katalog
Teklif Al
close slider

FİYAT TEKLİFİ AL

Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
EvetHayır