Çelik Çatı

Çelik çatı sistemleri; dayanıklı olması, sünekliği, geri dönüşebilme imkanı, kurulumda kolaylık, depremde daha iyi performans sağlaması, hortum gibi doğal afetlerde yukarıdan emilmeye karşı daha iyi dayanım göstermesi, haşere oluşumuna sebep olmaması, çevresel atıkların az olması gibi üstün özelliklere sahip çelik konstrüksiyon yapılardır.

Çelik çatı hafiftir ve olası doğal afetlerde diğer yapılara göre çok daha iyi performans gösterir. Yüksek direnç göstererek yapı bütünlüğünün korunmasını sağlar. Çelik çatı elemanlarının fabrikasyon olması  hata olasılığını minimuma indirir ve tam güven sağlar.

ÇELİK ÇATI SİSTEMLERİ

Çatılar, tüm yapılarda en güvenli ve sağlam olması beklenen alanlardır. Ülkemizin deprem kuşağında olması ve son yıllarda artan doğal afetler, halkımızı çelik çatıları daha çok kullanmaya yönlendirdi. Bu sistemler, can ve mal kaybını önleme noktasında oldukça etkili ve yıkılması güç sistemlerdir. Tüm hava koşullarında güvenle kullanılabilir.

 • Projeye özel üretim ve montaja dayalı sistemlerdir ve mekan gözetmeksizin her mevsim, her bölgede kolaylıkla uygulanabilir.

 • Tüm yapılara kolaylıkla uygulanabilir. İhtiyaç halinde farklı yapılarda da düzeni bozmadan sorunsuzca entegre edilebilir.

 • Doğaya uyumludur ve çevresel atıklar oluşmadan sorunsuzca uygulanabilir.

 • Çok sıcak ve çok soğuk havalara karşı dayanıklıdır ve güçlü yalıtım sağlar. Doğal afetlerden minimum seviyede etkilenir.

 • Diğer yapılara kıyasla çok daha estetik bir görüntü sağlar.

ÇELİK ÇATI YAPIMI

Çelik çatı yapımı, tüm çelik konstrüksiyon yapılarda olduğu gibi teknik bilgi ve uzmanlık gerektiren bir süreçtir. Çelik çatı vb. konular ile ilgili her zaman bizi arayabilir ve uzman ekibimize danışabilirsiniz. Çelik çatı yapımı ile ilgili temel adımlar aşağıdaki gibidir;

 1. Keşif ve Projelendirme Süreci
 2. Çatı Aplikasyonun Belirlenmesi
 3. Ankraj İşlemleri
 4. Malzemelerin İşlenmesi
 5. Çelik Montajı
 6. Boya Rötuş İşlemleri
 7. Çatı Kaplama

 

Katalog
Teklif Al
close slider

  FİYAT TEKLİFİ AL  Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


  EvetHayır