Çelik Çatı

Çelik Çatı, çelik çatı sistemleri.

Çelik çatı, çelik çatı sistemleri, çelik çatılı ev.

Çelik çatı sistemleri; dayanıklı olması, sünekliği, geri dönüşebilme imkanı, kurulumda kolaylık, depremde daha iyi performans sağlaması, hortum gibi doğal afetlerde yukarıdan emilmeye karşı daha iyi dayanım göstermesi, haşere oluşumuna sebep olmaması, çevresel atıkların az olması gibi üstün özelliklere sahip çelik konstrüksiyon yapılardır.

Çelik çatı hafiftir ve olası doğal afetlerde diğer yapılara göre çok daha iyi performans gösterir. Yüksek direnç göstererek yapı bütünlüğünün korunmasını sağlar. Çelik çatı sistem elemanlarının fabrikasyon olması  hata olasılığını minimuma indirir ve tam güven sağlar.

Çelik çatı sistemleri, çelik çatılı tesis, çelik konstrüksiyon.

ÇELİK ÇATI SİSTEMLERİ

Çatılar, tüm yapılarda en güvenli ve sağlam olması beklenen alanlardır. Ülkemizin deprem kuşağında olması ve son yıllarda artan doğal afetler, halkımızı çelik çatı sistemlerini daha çok kullanmaya yönlendirdi. Bu sistemler, can ve mal kaybını önleme noktasında oldukça etkili ve yıkılması güç sistemlerdir. Tüm hava koşullarında güvenle kullanılabilir.

 • Çelik çatı sistemleri projeye özel üretim ve montaja dayalı sistemlerdir ve mekan gözetmeksizin her mevsim, her bölgede kolaylıkla uygulanabilir.

 • Çelik çatı sistemleri tüm yapılara kolaylıkla uygulanabilir. İhtiyaç halinde farklı yapılarda da düzeni bozmadan sorunsuzca entegre edilebilir.

 • Çelik çatı sistemleri, doğaya uyumludur ve çevresel atıklar oluşmadan sorunsuzca uygulanabilir.

 • Çelik çatı sistemleri çok sıcak ve çok soğuk havalara karşı dayanıklıdır ve güçlü yalıtım sağlar. Doğal afetlerden minimum seviyede etkilenir.

 • Çelik çatı sistemleri diğer yapılara kıyasla çok daha estetik bir görüntü sağlar.

Çelik çatı yapımı, çelik çatı aşamaları.

ÇELİK ÇATI YAPIMI

Çelik çatı yapımı, tüm çelik konstrüksiyon yapılarda olduğu gibi teknik bilgi ve uzmanlık gerektiren bir süreçtir. Çelik çatı vb. konular ile ilgili her zaman bizi arayabilir ve uzman ekibimize danışabilirsiniz. Çelik çatı yapımı ile ilgili temel adımlar aşağıdaki gibidir;

 1. Keşif ve Projelendirme Süreci
 2. Çelik Çatı Aplikasyonun Belirlenmesi
 3. Ankraj İşlemleri
 4. Malzemelerin İşlenmesi
 5. Çelik Montajı
 6. Boya Rötuş İşlemleri
 7. Çatı Kaplama

 

Katalog
Teklif Al
close slider

FİYAT TEKLİFİ AL

Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
EvetHayır