Çelik Sundurma

Çelik Sundurma; yağmur, güneş vb. etkenlerden korunmak için genellikle kapı önü gibi alanlara yapılan, üç tarafı açık, direkli ve direksiz modelleri olan, üstü meyilli küçük çatılardır. Genellikle yapıların ön kısımlarında, teraslarda, otoparklarda, bahçe vb. alanlarda tercih edilmekle birlikte, ihtiyaca göre her bölgeye uygulanabilmektedir.

Çelik sundurma çatılar, sağlam yapılar olması ile birlikte estetik görünümlerinden dolayı oldukça rağbet görmektedir. Sundurma çatılar, ihtiyaç ve zevkinize göre farklı modellerde imal edilebilmektedir.

ÇELİK SUNDURMA ÇATI

Çelik Sundurma Çatı; tek yüzeyli çatı olarak da adlandırılan bir çatı modelidir. Sundurma çatı fiyatları, diğer çözümler ile kıyaslandığında maliyeti az olduğu için rağbet görmektedir. Son derece sağlam olan bu yapılar her türlü mevsim koşuluna uyum gösterir. Yağmur suyunun en kısa yoldan oluk ve boru ile zemine ulaşmasını sağlar. Hava koşullarından etkilenmez ve uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz çatı sistemleridir.

  • Hava koşullarından etkilenmez

  • Sağlam ve estetik görünüm

  • Daha ekonomik

  • Tasarımda daha esnek çalışma imkanı

OTOPARK SUNDURMASI

Otopark Sundurması; araçların yağmur, güneş ışığı gibi hava koşullarından kaynaklı gelebilecek olası zararlara karşı korunmasına yönelik tercih uygulanan çelik sundurma modelidir.

Otopark sundurması, genellikle ev garajlarında, iş merkezlerinin açık otopark alanlarında, hastane, alışveriş merkezi gibi büyük yapıların ön kısımlarında tercih edilmektedir. En önemli tercih sebebi elbetteki ki çeliğin sağlam yapısından dolayıdır. İkinci önemli sebep ise estetik görünümüdür. Zevke göre çok farklı şekillerde imal edilebilmektedir. Diğer bir avantajı ise hızlı üretim ve montaj kolaylığıdır.

ÇELİK SUNDURMA MODELLERİ

Sundurma modelleri; kullanım alanı ve kullanılan malzemelere göre; metal sundurmalar, çelik sundurmalar, alüminyum sundurmalar, ahşap sundurmalar, cam sundurmalar, ferforje sundurmalar, plastik sundurmalar gibi sınıflandırılabilir.

Pratik Sundurma

Pratik sundurma; işlevi basit olan, genel olarak kapıların üzerine monte edilen ve kötü hava koşullarından korunmak için tercih edilen, taşıyıcı kolonlardan ve gölgelikten oluşan sundurma modelidir.

Paslanmaz Sundurma Modelleri

Paslanmaz Sundurma; genellikle dış geçitlerin ve kapıların üzerine inşa edilen, uygulandıkları alanı olumsuz hava koşullarından koruyan  ve üstün özelliklere sahip olan modeldir. Üstün özellikleri arasında oldukça dayanıklı ve estetik görünümlü olması vardır. Dekoratif görünümü ile mekana estetik katar.

Ferforje Sundurma

Ferforje Sundurma; genellikle evlerin, dükkânların kapıları ve pencereleri için tercih edilen minyatür şekilde olan sundurmalardır. Ferforje sundurmalar zevkinize göre çok farklı desenlerde üretilebilmektedir. Aynı şekilde zevkinize ve mekanın tasarımına uygun renklerde yapılabilmektedir.

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Katalog
Teklif Al
close slider

    FİYAT TEKLİFİ AL    Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


    EvetHayır