Döner Merdiven

Döner Merdiven | Çelik Döner Merdiven

Döner merdiven, merkezindeki çelik bir boru etrafında dönen ve çelik taşıyıcılar üzerine tasarlanan, basamakları isteğe göre ahşap, cam veya farklı malzemelerden oluşabilen çelik merdiven modelidir.

Çelik döner merdiven modellerinde korkuluk, küpeşte ve tırabzan gibi bileşenlerin imalat süreci el işçiliği ile üretildiği için uzmanlık ve tecrübe ister. Döner merdivenler, daha çok dubleks evlerde, asma katlı iş yerlerinde, villa, köşk vb. yapılarda tercih edilmekle birlikte ihtiyaca göre alana özel tasarım ve uygulamalar yapılabilmektedir.

Döner merdivenler hem alandan tasarruf sağladığı için hem de çeliğin kullanım kolaylığından dolayı mekana özel estetik tasarımlar yapılabildiği için oldukça talep görmektedir.

ÇELİK DÖNER MERDİVEN İMALATI

Aspa Çelik firması olarak tüm taleplerinizde yerinde keşif ve ölçümlerimizi gerçekleştiriyor, ihtiyacınıza özel tasarımlar yapıyor, birinci sınıf çelik kullanarak imalatı gerçekleştiriyor ve çok kısa sürede montajını gerçekleştirerek hizmetinize sunuyoruz.

Tarihi yapıların restorasyon süreçlerinde yer alıyor, aslına uygun olarak döner merdivenler tasarlıyor ve projelendiriyoruz.

Ev ve iş yerlerinde mekanın dekorasyonuna uygun olarak döner merdivenler tasarlıyor, basamaklarını isteğinize göre şekillendiriyor ve şık görünümlü malzemeler kullanıyoruz.

DÖNER MERDİVEN MODELLERİ

Döner merdivenlerde hazır modeller bulunmakla birlikte çoğunlukla mekana özel tasarımlar talep edilmektedir. Mekana, alanın kullanım kolaylığına, konforunuza ve mekanın dekoratif yapısına uygun olarak imal ettiğimiz döner merdivenleri uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çelik döner merdiven modelleri ev ve iş yerlerinize estetik bir görüntü katar. Merdiven basamakları için ahşap tercih edebileceğiniz gibi, farklı malzeme ve modeller de talep edebilirsiniz.

Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz çelik döner merdivenler, Aspa Çelik firmamız garantisinde teslim edilmektedir. Her türlü döner merdiven ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilir, alanında uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Katalog
Teklif Al
close slider

FİYAT TEKLİFİ AL

Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
EvetHayır