Ferforje Korkuluk

Ferforje Korkuluk; çelik ya da demirin yüksek ısıya maruz kalarak, dövülme işlemi esnasında şekil verilmesi ile oluşturulan ürünlerdir. Ferforje işlemi bir sanat olarak tanımlanabilir. Ferforje korkuluk, genellikle merdiven korkuluğu, balkon korkuluk, bahçe kapısı, bahçe korkuluğu, pencere korkuluğu vb. alanlarda kullanılmaktadır. Ferforje korkuluklar güvenlik amacı ile kullanılmakla birlikte, estetik ve şık görünümünden dolayı süsleme amacıyla da tercih edilmektedir.

Ferforje korkuluklar, modern makinelerde standart model ve motifler belirlenerek üretilmekle beraber, müşterinin ihtiyaç ve zevkine göre özel üretimler de yapılabilmektedir.

FERFORJE KORKULUK MODELLERİ

Ferforje korkuluk modelleri, uygulanacağı alana ve kullanılan malzemeye göre çeşitlenmektedir. Kullanım alanına göre çok farklı ihtiyaçlar doğabilmektedir. Her ne kadar belirli sabit modeller bulunsa da uygulanacağı alanın boyutlarına göre imalat aşamasında modeller dönüştürülebilmektedir.

Ferforje korkuluk modellerinin bir sınırı yoktur diyebiliriz. Aspa Çelik firması olarak sizin ihtiyacınıza, zevkinize ve mekanın dekoruna uyum sağlayacak modeller uzman ekibimiz tarafından tasarlanır ve sizin beğeninize sunulur. Beğendiğiniz her türlü ferforje korkuluk modelini üretebileceğimiz gibi, özel tasarımlar da imal etme kabiliyetine sahibiz.

FERFORJE MERDİVEN KORKULUĞU

Ferforje Merdiven Korkuluğu, estetik ve şık görünümünden dolayı, ferforje işleminin en çok kullanıldığı alanlardır. Ferforje merdiven korkulukları ev, ofis, restaurant, otel gibi yapılar başta olmak üzere iç ve dış tüm mekanlarda tercih edilebilmektedir.

Ferforje merdiven korkuluk modelleri çok çeşitlidir. Ferforje korkuluklar estetik görünümü ile mekanın dekoruna uyum sağlar, mekana gösteriş katar. Kullanılan çelik malzeme son derece dayanıklıdır ve hiçbir hava koşulundan etkilenmez. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz merdiven korkuluk modelidir.

FERFORJE BALKON KORKULUK

Ferforje Balkon Korkuluk; özellikle kullanılan çelik malzemenin son derece sağlam olmasından ve estetik görünümünden dolayı tercih edilen balkon korkuluklarıdır. Ferforje balkon korkulukları, tüm yapılara uygulanabilmektedir ve uzun ömürlüdür.

Balkon korkulukları, dış görünüm alanı olduğu için mekanların imajı açısından son derece önemlidir. Estetik ve şıklık arayanlar için ferforje balkon korkuluk mükemmel bir seçenektir. Ferforje adeta bir sanattır. Zevkinize göre motifler belirleyebilme özgürlü sunar.

FERFORJE KORKULUK FİYATLARI

Ferforje Korkuluk Fiyatları; korkuluğun büyüklüğüne, uygulanacağı alana, kullanılacak malzemeye ve ferforje korkuluk modellerine göre farklılık gösterebilmektedir. Ferforje korkuluk fiyatları belirlenmeden önce yerinde keşif çalışması yapıyor, talebinizi projelendirerek size fiyat teklifi sunuyoruz.

Ferforje korkuluk fiyatları ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Tüm sorularınızı uzman ekibimize danışabilir ve ihtiyacınız olan ferforje korkuluklarla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

10 yıllık tecrübemizle, imalattan montaja tüm süreçleri kendi tesisimizde ve kendi ekibimizle yürütmekteyiz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

 

Katalog
Teklif Al
close slider

    FİYAT TEKLİFİ AL    Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


    EvetHayır