CNC Kesim Korkuluk

CNC Kesim Korkuluk; özel boşluklu yapısı ile harika ışık ve hava geçirgenliği sağlayan, hayallerinizdeki motifi metale işleyerek merdiven, balkon, bahçe duvarı vb. yerlerde harikalar yaratan bir teknolojidir. CNC kesim teknolojisi, en karmaşık motifleri oluşturma ve kesilmesi zor olan malzemelerin kullanılmasına olanak tanır. Lazer kesim korkuluk olarak da adlandırılır.

CNC kesim korkuluklar genellikle merdiven, balkon, teras, bahçe korkulukları olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda iş merkezi, restaurant gibi yerlerde estetik görünüm sağladığı için dekor amaçlı olarak da tercih edilmektedir.

CNC KESİM KORKULUK MODELLERİ

CNC kesim korkuluk modelleri çok çeşitlidir. Belirli sabit modeller olmakla birlikte genellikle müşterinin zevkine veya mekanın dekoruna uygun özel tasarımlar tercih edilmektedir.

CNC kesim makinemiz, geniş çaplı fonksiyonları sayesinde çok ince malzemeler dahil tüm parçaları optimum kesim koşullarında imal edebilmemize imkan sağlamaktadır. Bu sayede istediğiniz tasarımlarda CNC kesim korkuluklar üretebiliyoruz.

CNC lazer kesim teknolojisi, yüksek güçlü bir lazerin çıktısını optik aracılığıyla yönlendirerek çalışır ve mükemmel bir kesim kalitesine sahiptir. Çok küçük bir kenar genişliği ve küçük ısı etkisine sahiptir. Böylece en karmaşık şekilleri ve küçük parçaları kesebilme imkanı sağlar.

CNC KESİM MERDİVEN KORKULUKLARI

CNC Kesim Merdiven Korkuluğu, estetik ve şık görünümünden dolayı lazer kesim işleminin en çok kullanıldığı yerlerdir. CNC kesim merdiven korkulukları ev, iş merkezi, restaurant, otel gibi yapılar başta olmak üzere iç ve dış tüm mekanlarda uygulanabilmektedir.

Lazer kesim korkuluklar estetik görünümü ile mekanın dekoruna uyum sağlar, mekana gösteriş katar. Kullanılan çelik malzeme son derece dayanıklıdır ve hiçbir hava koşulundan etkilenmez. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz merdiven korkuluk modelidir.

CNC KESİM BALKON KORKULUKLARI

CNC Kesim Balkon Korkuluk; kullanılan çelik malzemenin son derece sağlam olmasından ve şık görünümünden dolayı tercih edilen balkon korkuluklarıdır. Lazer kesim balkon korkulukları, tüm yapılara uygulanabilmektedir ve uzun ömürlü sistemlerdir.

CNC kesim balkon korkulukları dış görünüm alanı olduğu için, yapıların imajı açısından oldukça önemlidir. Estetik ve dekoratif görünüm arayanlar için CNC kesim balkon korkulukları doğru bir tercih olacaktır. Lazer kesim adeta bir sanattır ve zevkinize göre motifler belirleyebilme özgürlü sunar.

Katalog
Teklif Al
close slider

    FİYAT TEKLİFİ AL    Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


    EvetHayır