Tank Silo Merdivenleri

Tank ve Silo Merdivenleri; tanklar, su depoları, silo gibi dikey erişime ihtiyaç duyulan alanlarda, yüksekliğine göre güvenlik kafesi olan, iki dikme arasının eşit aralıklara bölünmesi ile elde edilen eğimsiz merdivendir. Gemici merdiveni, çardaklı merdiven ve güvenlik kafesli merdivenler de aynı ürün sınıfındadır. “İş Güvenliği Kuralları” gereğince yönetmeliğe tabidir.

Merdiven kullanımında karşılaşılan kazalar çoğunlukla yanlış merdiven seçimleri ve merdivenlerin bakımının yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Kazaların genel olarak, kusurlu merdivenlerin kullanılması, bilgi eksikliği, denge kaybı ve düşmeden kaynaklandığı tespit edilmiştir.

Kazaların önlenmesi için; uygun planlama, doğru merdiven modeli seçimi, standartların uygulanması, rutin merdiven bakımı ile sağlanabilir. Merdiveni kullanan herkes, merdiven kullanımı konusunda eğitim almalı, bilgilendirilmelidir.

SİLO TANK MERDİVENİ İMALATI

Aspa Çelik Yapı & İnşaat firması olarak tüm standart ve yönetmeliklere uygun olarak, alanında uzman ekibimizle hızlı ve sorunsuz bir şekilde tank merdivenleri imalatı gerçekleştiriyoruz. Talebinizi aldıktan sonra yerinde keşif çalışması yapıyor, çizim ve projelendirme aşaması tamamlandıktan ve onayınız alındıktan sonra merdivenlerin imalatını gerçekleştiriyoruz. Uzman ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde merdiven montajını gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz tank merdiveni talepleriniz için bizimle iletişime geçebilir, her türlü sorunuzu uzman danışmanlarımıza iletebilirsiniz.

DEPO TANK MERDİVENLERİ

Çelik depo tank merdivenlerinin özellik ve avantajları;

 • Korozyona dayanımlı ve paslanmaz

 • İş güvenliği standartlarına uygun

 • Elektrik iletmez

 • Sağlam ve uzun ömürlü

 • Kaymaz basamaklı

 • Ekonomik

 

Katalog
Teklif Al
close slider

  FİYAT TEKLİFİ AL  Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


  EvetHayır