Paslanmaz Çelik Korkuluk

Paslanmaz Çelik Korkuluk; genellikle yapıların güvenlik gerektiren yerlerinde kullanılan, estetik görünümü ile mekana şık bir görünüm katan çelik yapılardır. Genellikle merdiven, balkon, cam, teras gibi alanlarda kullanılır. Çelik yapı sektöründe gelişen teknoloji ve mimari alt yapı sayesinde hem estetik, hem de güvenilirliğinden ödün vermeyecek projeler yapılmasına imkan sağlar.

Paslanmaz çelik merdiven korkulukları, balkon korkulukları, teras korkulukları, galeri korkulukları vb. alanlarda müşteriye özel tasarım çözümleri sunulur. Merdivenlerde mermer üstü montaj veya merdiven boşluk kenarından montaj edilerek kullanıma hazır hale gelirler.

PASLANMAZ ÇELİK KORKULUK SİSTEMLERİ

Paslanmaz çelik korkuluk sistemleri üstün özellikleri sayesinde diğer malzemelere kıyasla çok daha fazla rağbet görmektedir. Üstün özelliklerinden başlıcaları şunlardır;

 • Paslanmaya karşı dirençlidir

 • Çok çeşitli model seçeneğine sahiptir

 • Cam ve ahşap gibi uygulamalarla kullanılabilir

 • Tüm mekanlara kolayca kurulabilir

 • Bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanılabilir

 • Isıdan etkilenmez

PASLANMAZ ÇELİK KORKULUK İMALATI

Aspa Çelik Yapı & İnşaat firması olarak; paslanmaz çelik korkuluk imalatını kendi uzman ekibimizle kendi tesislerimizde gerçekleştiriyoruz. İşlenebilir metaller arasında en sert malzemelerden üretilen paslanmaz ürünleri, son sistem makine parkurlarıyla imal ediyor ve alanında uzman ekibimizle kullanıma hazır hale getiriyoruz. Kendi imalat sistemimizle, kendi tesisimizdeki makine parkurunda üretim gerçekleştiriyoruz. Yeni teknolojileri sürekli takip ediyor ve yeni teknolojik makineler kullanarak size özel çözümleri sunuyoruz.

PASLANMAZ ÇELİK KORKULUK FİYATLARI

Paslanmaz çelik korkuluk fiyatları;  proje tasarımı, kullanım alanı, malzeme miktarı vb. proje detaylarına göre değişiklik göstermektedir. En önemli değişken paslanmaz çelik malzemenin kullanılacağı alandır. Çünkü alanın büyüklüğü ve ölçüleri fiyatlandırmayı etkileyen başlıca unsurlardır. Yerinde montaj hizmeti de paslanmaz çelik korkuluk fiyatını etkileyen unsurlardandır.

Güncel fiyatlar ve tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilir, uzman ekibimize tüm merak ettiklerinizi danışabilirsiniz.

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

 

Katalog
Teklif Al
close slider

  FİYAT TEKLİFİ AL  Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


  EvetHayır