Asma Kat – Ara Kat

Asma kat ve ara kat sistemleri; inşa edildiği tesise ilave bir alan kazandıran, farklı ölçülerde üretilebilen ve ihtiyaç halinde kolaylıkla sökülüp tesisin farklı bir yerine tekrar kurulabilen çelik konstrüksiyon sistemleridir. Bu sistemler çekme kat olarak da adlandırılmaktadır.

ASMA KAT NEDİR?

Asma kat; genellikle üretim, depo, dağıtım vb. tesislerde çalışma verimliliğini artırmak amacı ile kurulan sistemlerdir.

Tesisinizin ihtiyacına göre tasarlanır ve tesisinizin mevcut durumunda kullanılmayan atıl alandan maksimum şekilde faydalanmanızı sağlar. Tesisin üst kısmında oluşturulan, alçak tavanlı alanlardır ve genellikle etrafı tamamen çevrilmez, açık bırakılır. Aynı şekilde uygulanan taşıyıcı çelik direkler minimum sayıya düşürülerek alt kısmında kalan alandan da en iyi şekilde faydalanmak amaçlanır.

ASMA KAT YAPIMI

Öncelikle uygulanacak alanla ilgili keşif çalışması yapıyoruz. Keşif sonrası uzman ekibimizle şartnamelere uygun olarak statik hesaplamalar yapıyor, talebinizi projelendiriyoruz. Estetik görünümü ön planda tutarak kullanışlı ve sağlam yapılar üretiyor, imalatın her aşamasında yaptığımız kontroller ile ürün kalitesini güvence altında tutuyoruz. Son olarak, hazır olan ürünleri deneyimli montaj ekibimiz ile uygulama alanında kullanıma hazır hale getiriyoruz.

ASMA KAT MODELLERİ

Asma kat, beton kolonlara yada tavan kirişlerine monte edilerek kurulur. Kurulacak alanda beton kolon ya da taşıyıcı direklerin bulunmaması durumunda, çelik direkler ile taşınacak kapasitede üretilir.

Tavan destekli, kiriş destekli, kolon destekli gibi modeller sunulabilir veya tamamen talebinize özel tasarım ve proje oluşturulur.

Asma kat fiyatları, uygulanacak alanın büyüklüğüne göre kullanılacak malzeme miktarı ve harcanacak iş yükü ile belirlenir. Talebinize göre yerinde keşif yaparak gerekli ölçümleri yapıyor ve size fiyat teklifimizi sunuyoruz. Asma kat ve ara kat sistemleri ile ilgili her türlü soru için bizi arayabilir, uzman ekibimize danışabilirsiniz.

  • Üretimi ve montajı hızlıdır.

  • Geniş kullanım alanları sağlar.

  • Yüksek taşıma kapasitesine sahiptir.

  • Demonte olarak üretilebilirler.

 

Katalog
Teklif Al
close slider

    FİYAT TEKLİFİ AL    Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


    EvetHayır