Asma Kat – Ara Kat

Asma Kat Ara Kat, Çelik asma kat ara kat.

Asma kat ara kat, asma kat nedir, örnek asma kat.

Asma kat ve ara kat sistemleri; inşa edildiği tesise ilave bir alan kazandıran, farklı ölçülerde üretilebilen ve ihtiyaç halinde kolaylıkla sökülüp tesisin farklı bir yerine tekrar kurulabilen çelik konstrüksiyon sistemleridir. Bu sistemler çekme kat olarak da adlandırılmaktadır.

ASMA KAT NEDİR?

Asma kat; genellikle üretim, depo, dağıtım vb. tesislerde çalışma verimliliğini artırmak amacı ile kurulan sistemlerdir.

Çelik asma katlar, tesisinizin ihtiyacına göre tasarlanır ve tesisinizin mevcut durumunda kullanılmayan atıl alandan maksimum şekilde faydalanmanızı sağlar. Asma katlar, tesisin üst kısmında oluşturulan, alçak tavanlı alanlardır ve genellikle etrafı tamamen çevrilmez, açık bırakılır. Aynı şekilde uygulanan asma katlarda kullanılacak taşıyıcı çelik direkler minimum sayıya düşürülerek alt kısmında kalan alandan da en iyi şekilde faydalanmak amaçlanır.

Asma kat yapımı, çelik asma kat ve ara kat sistemleri.

ASMA KAT YAPIMI

Öncelikle asma kat uygulanacak alanla ilgili keşif çalışması yapıyoruz. Keşif sonrası uzman ekibimizle şartnamelere uygun olarak statik hesaplamalar yapıyor, talebinizi projelendiriyoruz. Estetik görünümü ön planda tutarak kullanışlı ve sağlam yapılar üretiyor, imalatın her aşamasında yaptığımız kontroller ile ürün kalitesini güvence altında tutuyoruz. Son olarak, hazır olan çekme kat ürünleri deneyimli montaj ekibimiz ile uygulama alanında kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Asma kat ara kat modelleri, çelik asma kat modelleri.

ASMA KAT MODELLERİ

Asma kat, beton kolonlara yada tavan kirişlerine monte edilerek kurulur. Asma kat modelleri, kurulacak alanda beton kolon ya da taşıyıcı direklerin bulunmaması durumunda, asma kat çelik direkler ile taşınacak kapasitede üretilir.

Tavan destekli asma kat modelleri, kiriş destekli asma kat modelleri, kolon destekli asma kat modelleri gibi modeller sunulabilir veya tamamen talebinize özel tasarım ve proje oluşturulur.

Asma kat fiyatları, uygulanacak alanın büyüklüğüne göre kullanılacak malzeme miktarı ve harcanacak iş yükü ile belirlenir. Talebinize göre yerinde keşif yaparak gerekli ölçümleri yapıyor ve size fiyat teklifimizi sunuyoruz. Asma kat ve ara kat sistemleri ile ilgili her türlü soru için bizi arayabilir, uzman ekibimize danışabilirsiniz.

  • Üretimi ve montajı hızlıdır.

  • Geniş kullanım alanları sağlar.

  • Yüksek taşıma kapasitesine sahiptir.

  • Demonte olarak üretilebilirler.

Asma kat ara kat sistemleri, çelik asma kat ve asma kat ara kat yapıları.

 

Katalog
Teklif Al
close slider

FİYAT TEKLİFİ AL

Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
EvetHayır