Spiral Merdiven

Spiral Merdiven; iç ve dış mekan merdiveni olarak kullanılabilen modüler sistem bir merdiven çeşididir. Kullanım alanları genellikle otel, büro, konutlar, dubleks, tripleks konutlar, çok katlı binalarda yangın merdiveni olarak çok yaygın kullanılan merdivenlerdir.

Asma katlı yapılar, dubleks daireler ve buna benzer yapılar için kullanabileceğiniz spiral merdiven sistemi, alandan tasarruf etmenizi sağlayacak ve mekanlarınıza şık bir görünüm kazandıracak çelik konstrüksiyon sistemlerdir. Mekanını uygunluğuna göre basamak genişlikleri değişkenlik gösterebilmektedir. Zemin ve tavan yüksekliğine bağlı olarak 280 ile 300cm arasında yüksekliği bulunan spiral merdiven modellerinde, montajın yapılması için tavan kısmında kare veya daire şeklinde merdiven boşluğu olması gereklidir. Merdivenin üst kısmının tamamen açık olması montajın kolay uygulanmasına da katkı sağlayacaktır.

SPİRAL MERDİVEN MEKANA ESTETİK KATAR

Kullanım konforunuza ve mekanın estetik görünümüne uygun olarak konumlandırılan merdivenler, şık bir görüntü sağladığı için daha çok rağbet görmektedir. Farklı model seçenekleri ile ahşap ve küpeşte birleşimi korkuluklarla dizayn edilebilen tasarım harikası merdivenlerdir. Size özel yapacağımız çizimler, zevkinize ve beğeninize hitap edecek.

Uzun yıllar sorunsuz ve konforla kullanabileceğiniz spiral merdivenler, Aspa Çelik firmamız garantisinde kaliteli malzemelerden imal edilmektedir. Alanında uzman mühendis ve montaj ekibimiz, kaliteli işçiliğimizle size özel çözümler sunan firmamızla iletişime geçerek spiral merdiven modelleri ve ihtiyaçlarınız hakkında danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Vereceğiniz sipariş sonrası, yerinde keşif yapıyor, projelendiriyor, imal ediyor ve kısa sürede montajı tamamlayarak uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz merdivenler teslim ediyoruz.

SPİRAL MERDİVEN İMALATI

Spiral merdiven modellerinde korkuluk, küpeşte ve tırabzan gibi bileşenlerin imalat süreci el işçiliği ile üretildiği için uzmanlık ve tecrübe ister.

Aspa Çelik firması olarak tüm taleplerinizde yerinde keşif ve ölçümlerimizi gerçekleştiriyor, ihtiyacınıza özel tasarımlar yapıyor, kaliteli çelik kullanarak imal ediyor ve en kısa sürede montaj işlemini gerçekleştirerek hizmetinize sunuyoruz. Tarihi yapıların restorasyon süreçlerinde yer alıyor, aslına uygun olarak tasarlıyor ve projelendiriyoruz.

Konut ve ofislerde mekanın dekorasyonuna uygun olarak tasarlıyor, basamaklarını isteğinize göre şekillendiriyor ve şık görünümlü malzemeler kullanıyoruz.

 

Katalog
Teklif Al
close slider

    FİYAT TEKLİFİ AL    Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


    EvetHayır