Totem Tabela

Totem Tabela; iş yerlerinin yanında, otoyollarda, üst geçitlerde, büyük alışveriş merkezlerinin girişi gibi alanlarda kullanılan, yüksekliği ve ölçüleri ayarlanabilen, fark edilmenizi sağlayan gösterişli tabeladır.

Çelikten üretilen totem tabela, kullanacağınız alan yerinde keşfedilerek, istediğiniz ölçü ve ebatlarda tasarlanıyor, imalat ve kontrol aşamalarından sonra uzman ekibimiz tarafından montajı gerçekleştiriliyor.

Marka bilinirliğimiz, hedef kitlemiz tarafından ne kadar görünür olduğumuz ile doğru orantılıdır. Totem tabelalar her türlü alana uygun tasarlanabilir, hava koşullarından etkilenmez, paslanmaz ve sağlam çelik yapılardır. Firmanızı görünür kılmak için istediğiniz ebatlarda totem tabela talep edebilir, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

TOTEM TABELA YAPIMI

Totem tabela, yüksek ve büyük ölçülerde üretilmekle beraber talebe göre daha küçük ebatlarda da üretilebilir. Totem tabelalar ışıklı ve ışıksız olarak hazırlanabilir. Gece ve gündüz kullanımlarına uygundur ve hava koşullarından etkilenmez. Çok sıcak veya çok soğuk havalar çelik yapıyı etkilemeyeceği için uzun yıllar sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Totem tabela kullanmayı düşündüğünüz alanı yerinde inceliyor, gerekli ölçümleri yaparak tasarım ve proje sürecini başlatıyoruz. Birinci sınıf çelik malzemeden imal ettiğimiz açık hava reklam tabelalarının kontrol sürecini tamamlayarak uzman ekibimizle montajını sağlıyoruz.

Totem tabela ile ilgili her türlü sorunuz için bizi arayabilir, imalat, montaj ve fiyat ile ilgili merak ettiklerinizi uzman ekibimize danışabilirsiniz.

 

Katalog
Teklif Al
close slider

    FİYAT TEKLİFİ AL







    Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


    EvetHayır