Baca Şapkaları

Baca şapkaları; çatılardaki su akıtma, tütme vb. potansiyel problemleri giderme amaçlı geliştirmiş çelik sistemlerdir.

Baca şapkası sistemlerimizde yakıt çeşidine ve baca gazı sıcaklığına göre uygun kalitede paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Baca şapkaları; ev, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, hastane, otel, fabrika vb. endüstriyel tesislerde kullanılabilmektedir.

Baca şapkaları her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanır ve birinci sınıf çelik malzemeden üretilir. Proje çizimi, imalatı, montajı gibi tüm süreçlerinde uzman ekibimiz yer alır. Tüm süreçlerde kalite kontrol sistemi işletilir ve hızlı şekilde tamamlanarak size teslim edilir.

BACA ŞAPKALARININ AVANTAJLARI

 • İstenilen ölçülerde ve renkte üretilebilir.

 • Güvenlikli panjur sistemi vardır.

 • Mekanik hasar ve ses sorununu çözer.

 • Rüzgar etkilerine karşı dayanıklıdır.

 • Çekiş kaybına neden olmaz.

 • Uzun ömürlüdür.

BACA ŞAPKASI ÇEŞİTLERİ

Aspa Çelik firması olarak, panjurlu baca şapkaları, konut tipi baca şapkaları, process baca şapkaları, atık gaz baca şapkaları vb. sistemlerin imalatı ile birlikte tamamlayıcı baca ekipmanlarının imalatı ve montajını sağlıyoruz. Pozitif ve negatif basınçlı baca sistemleri ve ortam şartlarına göre, ıslak ve kuru baca sistemlerinde size özel tasarım ve çözümler sunuyoruz.

Baca şapkası fiyatları, proje tasarımına ve kullanılacak malzeme miktarına göre değişiklik gösterir. Talebiniz alındıktan sonra ekibimiz gelerek keşif çalışması yapar ve projelendirerek size fiyat teklifi sunarız. Standart uygulamalar olmakla birlikte talebinize göre tasarım çalışmaları yapmakta, imalat ve monta işlemlerini gerçekleştirerek projeyi memnun olacağınız şekilde tamamlayarak teslimini gerçekleştiririz.

10 yıllık tecrübemiz ve uzman ekibimizle her işin üstesinden başarı ile geliyor, mutlu müşterilerimizi en büyük referansımız olarak görüyoruz. Tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Katalog
Teklif Al
close slider

  FİYAT TEKLİFİ AL  Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


  EvetHayır