CNC Kesim Mesh

CNC Kesim Mesh; özel boşluklu dokusu ile mükemmel ışık ve hava geçirgenliği sağlayan, hayallerinizdeki motifi metale işleyerek tavan ve duvarlarınızda harikalar yaratan bir teknolojidir. Bu teknoloji, tasarım mühendisine en karmaşık motifleri oluşturma ve kesilmesi zor olan malzemelerin kullanılmasına olanak tanır.

CNC kesim mesh, genellikle duvar kaplama, tavan kaplama, merdiven korkulukları ve panel olarak kullanılmaktadır. Ayrıca ofis, restaurant gibi yerlerde estetik görünüm sağladığı için dekor amaçlı olarak da tercih edilmektedir.

LAZER KESİM DUVAR PANELLERİ

Lazer kesim makinemiz, geniş çaplı fonksiyonları sayesinde çok ince malzemeler dahil tüm parçaları optimum kesim koşullarında imal edebilmemize imkan sağlamaktadır. Bu sayede istediğiniz tasarımlarda lazer kesim duvar panelleri üretilebilmektedir.

CNC lazer kesim teknolojisi, yüksek güçlü bir lazerin çıktısını optik aracılığıyla yönlendirerek çalışır ve kusursuz bir kesim kalitesi sağlar. Oldukça küçük bir kenar genişliği ve küçük ısı etkisine sahiptir. Bu sayede en karmaşık şekilleri ve küçük parçaları kesebilme imkanı sağlar.

LAZER KESİM TAVAN

Cnc lazer kesim tavanlar, klasik tavanlarınızı hareketlendirmeye yarayan ve estetik bir görünüm sağlayan dekoratif uygulamalardır. Zevkinize ve mekanın dekorasyonuna uygun olarak tasarlanabilmektedir. Hayalinizdeki dekoru gerçekleştirebilme fırsatı sunan cnc kesim mesh tavan uygulamaları, mühendislerimizce tasarlanmakta, en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmekte ve tecrübeli ekibimiz tarafından monte edilmektedir.

Bu teknoloji, karbondioksit, azot, helyum vb. özel gazlar ile lazer ışını meydana getirilerek 2 boyutlu kesme, kazıma ve delme işlemlerinin uygulanabilmesine ve tercih edilen motifin kesimini bilgisayar ortamından alınarak istenilen şekilde bire bir pürüzsüz bir şekilde çıkarılabilmesine imkan sağlar.

CNC KESİM MESH AVANTAJLARI

 • Mükemmel ışık ve hava geçirgenliği

 • Sağlam ve estetik görünüm

 • Talaşlı üretime göre daha ekonomik

 • Tasarımda daha esnek çalışma imkanı

 • Çapaksız ve pürüzsüz kesim

 • Malzemenin en verimli şekilde kullanılması ve minimum fire

Katalog
Teklif Al
close slider

  FİYAT TEKLİFİ AL  Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


  EvetHayır