Cihaz Sehpaları

Cihaz Sehpaları; genellikle şantiye alanları, tesislerdeki elektrik veya mekanik odalarda, pano cihazları, santral vb. elektronik sistemlerin zemine daha sağlam oturmasını sağlamak veya zeminden yükseltilerek su ve nemden uzak tutmayı hedefleyen çelik konstrüksiyon sistemlerdir. Aynı zamanda bu tarz ağır ve hassas cihazlar, hem depolama hem de bir yerden bir yere taşınma durumunda, zarar görmemeleri için uygun çelik cihaz sehpalarına ihtiyaç duyarlar.

Bu tarz cihazların bazıları cihaz sehpaları ile birlikte teslim edilir. Cihaz sehpalarına sahip olmayan cihazlar için ise uygun ölçülerde özel imalat yapılması gerekmektedir. Çoğu zaman standart sehpa çözümleri, ihtiyacı tam olarak karşılayamamaktadır.

CİHAZ SEHPALARININ İMALATI

Cihaz Sehpalarının imalatı; yerinde keşif çalışması yapılarak cihaza en uygun ve dayanıklı çözüm üretilerek gerçekleştirilir. Korozyona uğramayan malzemeler kullanılarak, sehpaların paslanmaması, uzun süre oksitlenmeden ve aşınmadan kullanılabilmesi sağlanmaktadır.

Çelik cihaz sehpaları, cihaz ölçülerine ve cihazların kullanılacağı alanın boyutlarına göre projelendirilmektedir. Projeler yerden yükseklik, ağırlık, olası sarsıntı ve kötü hava koşulları gibi durumlar değerlendirilerek hazırlanmaktadır. İmalat aşaması kendi tesisimizde ve kendi uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Genellikle elektronik bağlantısı olan bu hassas cihazların, zeminle temasının kesilmesi oldukça önemlidir. Talebe göre cihaz sehpalarının çevresinde, sac ve ahşap gibi malzemeler kullanılarak estetik görünüm sağlanabilmektedir.

CİHAZ SEHPALARININ KULLANIM AVANTAJLARI

  • Sağlam istifleme ve kolay taşıma fırsatı sunar

  • Cihazların su ile temas etmesini önler

  • Sarsıntı durumlarında cihazları korur

  • Hassas cihazların dengede durmasını sağlar

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için;

Katalog
Teklif Al
close slider

    FİYAT TEKLİFİ AL    Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


    EvetHayır