Asansör Çelikleri

Asansör çelikleri; ihtiyaç duyulan asansör sistemi ve asansör kuyusuna göre farklı şekillerde tasarlanabilen, kapı, ray ve kabinlerin montajı için gerekli olan çelik konstrüksiyon yapı sistemleridir.

Asansörlerin uzun yıllar sorun yaşatmadan kullanılabilmesi için kullanılan asansör çeliklerinin birinci sınıf olması, kaliteli ve standartlara uygun olması gerekmektedir. Asansör çelik konstrüksiyon sistemleri, asansör kuyusu, kabini, asansör çelikleri gibi tüm bileşenler dikkate alınarak projelendirilmelidir. Çelik konstrüksiyon asansör sistemi kurulan yapılar, ilgili imar ve yangın yönetmeliklerine göre planlanmalı ve projelendirilmelidir.

ÇELİK ASANSÖR KULESİ

Çelik asansör kulesi,  tecrübeli teknik ekibimiz tarafından projelendirilir, en uygun imalat düzeni ve şekli belirlendikten sonra hızlı bir şekilde üretilir. Çelik konstrüksiyon sistemleri düşük bütçeli yapılar sağlamakla birlikte muhtemel maliyetlerin önüne geçmek için bu alanda uzman ekiplerle çalışmak da önemlidir. Çelik asansör kulesi uygulamalarının tüm proje süreçlerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmalıdır.

ASANSÖR ÇELİK HALATLARI

Asansör çelik halatları; esnek ve dış telleri kalın, aşınmaya karşı dayanıklıdır. İnsan ve yük taşımalarında kullanılan asansörlerde emniyet katsayısı en az on iki olacak şekilde uygulanır. Asansör çelik halatlarında, aşınma dayanımı, yorulma dayanımı, sinir olmaması ve uygun preforme özellikleri kalite standartları açısından önemli etkenlerdir.

Aspa Çelik firması olarak, ihtiyacınıza özel proje tasarımları hazırlıyor, birinci sınıf asansör çelikleri kullanarak üretimi gerçekleştiriyor ve kısa sürede montajını sağlayarak uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz asansör çelik konstrüksiyon çözümleri sunuyoruz.

Asansör seperatör sistemleri, çelik asansör seperatörleri.

ASANSÖR SEPERATÖR SİSTEMLERİ

Asansör Seperatör Sistemleri; asansör kabinlerini bölmek için kullanılan ve asansör kuyularında yer tasarrufu sağlamak amacıyla tercih edilen yapı ürünleridir.

Bu işlem için asansör separatör hasır teli kullanılmaktadır. Aspa Çelik firması olarak, el geçirmeyecek şekilde 20x20mm yada 25x25mm göz aralığında ve talebe göre farklı ebatlarda asansör seperatör teli imalatı ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Asansör seperatör hasır teli paslanmaz tel, galvaniz tel ve ham çelik tel malzemeden yapılabilmektedir.

Katalog
Teklif Al
close slider

    FİYAT TEKLİFİ AL    Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


    EvetHayır