Yürüme Platformu

Çelik Yürüme Platformu (Yürüyüş Yolu);  çelik taşıyıcı kolonlar veya çelik platform ızgaraları ile imal edilen, endüstriyel tesisler, fabrika, depo, havalimanı, üst geçit, yaya köprüsü vb. yerlerde ulaşımı kolaylaştırmak ve güvenlik amacıyla tercih edilen çelik sistemlerdir.

Platform üzerindeki yük durumuna göre, taşıyıcı elemanları ve bağlayıcı elemanların ölçüleri, yükseklikleri ve sıklıkları tercihe bağlı olarak değişmektedir. Metal ızgaralar, endüstriyel tesislerdeki mukavemet/ağırlık oranının uygun olmasından dolayı özellikle tercih edilmektedir. Galvanizli ızgaraların korozyona karşı uzun ömürlü oluşu bakım maliyetlerini düşürmektedir.

Aspa Çelik firması olarak imalat ve montajını gerçekleştirdiğimiz başlıca ürünler şunlardır; metal ızgara, çelik ızgara, petek ızgara, galvaniz ızgara, krom ızgara, yarım geçme ızgara, tam geçme ızgara, platform ızgarası, yürüme yolu ızgarası, metal platform, galvaniz platform, çelik platform vb. platform sistemleri.

Sektöründe tecrübeli ekibimiz ile sizlere sadece talep etmiş olduğunuz ürünleri tedarik etmiyor, aynı zamanda satış öncesi ve satış sonrası kaliteli hizmet sunmaktayız. İmalat ve montaj işlemleri süresinde tüm proje aşamalarında kalite kontrolünü devamlı olarak gerçekleştiriyor, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz sitemler ve yapılar inşa ediyoruz.

Tedarik ettiğimiz hammadde, hizmet ve ürünler ile uluslararası standartlara uygun, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan, yüksek kaliteli ürünlerini en hızlı şekilde teslim ederek size özel çözümler sunuyoruz.

PLATFORM IZGARASI

Platform Izgaraları; taşıma kapasiteleri yüksek, uzun ömürlü, düşük maliyetli olmaları ile birlikte boşluklu yapıları sayesinde de hafif ve sağlam yapıların inşasını kolaylaştırmaktadır. Farklı malzemeler ile üretilebilen ve farklı yüzey kaplama seçenekleri bulunan platform ızgaraları, gerek estetik gerekse güvenlik bakımından sorunsuzca tüm projelerde kullanılabilen sistemlerdir. İnsan yürüme yollarından yüksek tonajlı araç geçiş yollarına, depo raflarından merdiven sistemlerine kadar oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Platform ızgaraları, aynı zamanda müşteri taleplerine göre şekillendirilebilen esnek üretim çeşitliliğine de sahiptir.

Tüm platform ızgara tipleri paslanmaz çelikten üretilebilmektedir. Sıcak daldırma galvaniz, elektro galvaniz ya da elektrostatik boya kaplamalı bir şekilde montaja hazır olarak teslim edilmektedir.

KULLANIM ALANLARI

 • Gemi Sanayi
 • Arıtma Tesisleri
 • Endüstriyel Tesisler
 • Maden Sanayi
 • Baraj ve Enerji Santralleri
 • GSM Baz İstasyonları
 • Aydınlatma ve Reklam Panoları
 • Ağır Yük Rafları
 • Çit Sistemleri ve Güvenlik Duvarları

ÇELİK YÜRÜME YOLU

Çelik yürüme yolu; özellikle endüstriyel tesisler, fabrika, depo gibi alanlarda veya kötü hava şartlarında, çamur vb. kötü zeminlerde çalışılması gereken tesislerde tercih edilen sistemlerdir. Tesis içerisindeki gidiş gelişlerde çamurlu yollarda yürünmesini engelleyerek hem çalışanların güvenliğini hem de taşınan malzemelerin güvenliğini sağlar. Çelik yürüyüş yolu, kaliteli olduğu kadar düşük bütçeli olması sayesinde oldukça rağbet görmektedir.

Çelik yürüme yolu, sağlam ve dayanıklı olması sebebi ile üzerinde malzeme taşınmasına son derece uygundur. Aspa Çelik firması olarak, ihtiyaç ve taleplerinize göre size özel çözümler sunuyor, hızlı imalat ve montaj hizmetimiz ile uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz çelik platformlar imal ediyoruz.

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim!

 

Katalog
Teklif Al
close slider

  FİYAT TEKLİFİ AL  Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.


  EvetHayır